Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Junior obchodní manažer – ELEKTROTECHNIKA (měřící technika)

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta obchodní společnosti hledáme Junior obchodního manažera – ELEKTROTECHNIKA (měřící technika).

Pracovní náplň
  • Příprava nabídek na základě poptávek
  • Koordinace obchodních případů
  • Péče o stávající portfolio zákazníků
  • Akvizice nových zákazníků

Požadujeme
  • Vzdělání technického směru – elektrotechnické zaměření
  • Orientaci v oboru měřící techniky
  • Zkušenost s používáním měřících přístrojů
  • Schopnost předvést měřící zařízení zákazníkovi v praxi
  • Praxi na pozici obchodníka
  • Obchodního ducha
  • Dobrou znalost NF a VF slaboproudé elektrotechniky
  • Komunikativní AJ – výhodou
  • Komunikační schopnosti

Nabízíme
  • Spolupráci se společností, která má 30ti letou tradici
  • Motivující příjem – fix + provize
  • Spoustu benefitů – notebook, telefon, stravenky, multisport kartu
  • Možnost kariérního růstu
  • Vzdělávání v oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • Kancelář na Praze 4

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás