Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Junior OBCHODNÍK – čistící technika

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti obchodu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Junior OBCHODNÍK – čistící technika.

NÁPLŇ PRÁCE

· komunikace s klienty

· péče o stávající klienty

· akvizice nových klientů

· analýza konkurence

· příprava cenových nabídek

· zalistování produktů

· sestavování akčních nabídek

· příprava promo akcí ve spolupráci s marketingovým oddělením

· predikce a analýza prodejů

· 80 % práce z kanceláře a 20 % v terénu

· spolupráce s produktovým a logistickým oddělením

· příprava pravidelných reportů

POŽADUJEME

· SŠ/VŠ vzdělání v technickém či ekonomickém oboru

· praxi na pozici obchodníka – technický produkt

· komunikační schopnosti

· obchodního ducha

· komunikativní AJ

· pokročilou znalost práce v MS Excel a MS PowerPoint

NABÍZÍME

· spolupráci se stabilní společností

· motivující příjem + odměny

· 13. plat + roční odměna

· Spolupráce na HPP

· podporu nadřízeného, který poskytne zaučení

· možnost karierního růstu a vzdělávání

· lokalita pracoviště – Praha – východ

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás