Volné pracovní místo  Junior PA consultant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Hledáme schopné kandidáty na pozici Junior PA consultant do významné PR agentury se sídlem v Praze 10.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za PA služby určitým klientům, denní komunikace s klientem
  • podpora rámcového plnění PA služeb (příprava akcí, kontakt s novináři, reportování)
  • příprava interních a tiskových materiálů, psaní textů (i odborných)-poziční dokumenty, tiskové zprávy, články, reporty pro klienty apod.
  • vyhodnocování a reportování výsledků
  • účast na přípravě a prezentaci nabídek potenciálním klientům

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti alespoň 1 rok v oblasti PA (popř. s legislativními a regulatorními procesy či zkušenost z PR na straně agentury či in-house alespoň 2 roky)
  • velmi pokročilou znalost AJ slovem i písmem (plynulá komunikace, práce s AJ texty)
  • analytické myšlení (schopnost orientace v legislativní a regulatorní problematice ČR i EU, nalezení řešení)
  • výbornou znalost médií
  • profesionalitu, komunikativnost, koordinační schopnosti
  • schopnost plánovat a řídit aktivity pro více klientů v rámci týmu

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení dle individuální dohody
  • vzdělávání v rámci školících programů společnosti
  • možnost profesního růstu (i mezinárodně v rámci sítě společnosti)
  • další benefity – měsíční relax pasy, příspěvky na individuální hodiny angličtiny, 5 týdnů dovolené, celofiremní mezinárodní vzdělávací konference 1x ročně, team buildingové aktivity, finanční bonus za získání nového klienta

Nástup: IHNED (popř. po domluvě)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".