Volné pracovní místo  JUNIOR plánovač v oblasti výroby s AJ nebo NJ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Máte smysl pro organizaci a rád byste své dovednosti smysluplně využil? Hledáme kolegu, kterému jde práce s čísly a pro kterého není time management cizí slovo!
Důležité je pro nás nadšení a chuť do práce, velice ale oceníme zkušenost s plánováním, či řízením projektů. Čeká na Vás zajímavá, rozmanitá práce a tým, který Vás nenechá na holičkách. Zní to zajímavě? Pak nám neváhejte zaslat životopis - každou reakci pečlivě posoudíme.

Náplň práce:
  • plánovat budete v oblasti projektů, takže Vaše pracovní náplň neupadne do stereotypu
  • budete udržovat zadané projekty "on track" - Vaší doménou budou zejména jejich deadliny, termíny a milníky
  • fungovat budete jako prostředník mezi týmem projektu, dodavateli a zákazníkem
  • na starosti budete mít také cashflow a řízení financí projektu

Požadujeme

  • min. SŠ - nejlépe v oboru (ekonomika / technika)
  • angličtina nebo němčina na dobré komunikativní úrovni
  • za zkušenosti v oblasti plánování / řízení projektů platíme zlatem!

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • příplatek k dovolené
  • služební telefon, notebook
  • stravování v rámci firmy
  • nadstandardní finanční odměny
  • stravenky
  • příspěvky na sport, kulturu

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro plánovač výroby, projektový plánovač, project manager, project planner, projektový vedoucí, řízení projektu, výroba, práce ve strojírenství, práce Prostějov, ...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!