Volné pracovní místo  Junior programátor - vhodné pro absolventy VŠ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Významná mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici Junior programátor.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> podíl na vývoji SW produktu dle požadavků zákazníka</li>
<li> psaní Pascal skriptů pro propojení různýc systémů</li>
<li> implementace nových funkcí</li>
<li> řešení problémů</li>
<li> aktivní účast na poradách s týmem</li>
<li> podpora při testování a produktové integraci</li>
<li> spolupráce s týmem vývojářů</li>
<li> podíl na tvorbě a úpravě technické dokumentace</li>
<li> účast na zajímavých mezinárodních projektech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> znalost programování (alespoň akademická) a zájem psát Pascalové skripty</li>
<li> znalost Pascal (nebo Delphi) podmínkou</li>
<li> přehled v sítích</li>
<li> výhodou zkušenost v programování pod Linuxem</li>
<li> min. pasivní Aj</li>
<li> analytické myšlení</li>
<li> výhodou přehled v SQL a v objektovém programování (konkrétně C/C++)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> kurzy cizích jazyků</li>
<li> příspěvky na sportovní a společenské aktivity</li>
<li> příspěvky na životní pojištění</li>
<li> stravenky</li>
<li> až 3 sick days ročně</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".