Volné pracovní místo  JUNIOR PROJECT COORDINATOR, 120 Kč/hod, 20 hod/týden

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-12-235618. Jste studentem/kou VŠ, který hledá příležitost, kde nastartovat svoji kariéru? Baví Vás komunikace s lidmi a zvládáte MS Office na dobré úrovni (především MS Excel)? Pokud k tomu navíc máte i plynulou angličtinu, pak jste ten, koho právě hledáme! Momentálně obsazujeme pozici JUNIOR PROJECT COORDINATOR a těšíme se na Vaše CV.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> administrativní podpora aktuálně probíhajících projektů v oblasti IT</li>
<li> administrativní podpora Project Managera</li>
<li> organizace meetingů</li>
<li> tvorba prezentací</li>
<li> komunikace se členy v týmu</li>
<li> reportování na týdenní bázi</li>
</ul>
<br/>Start: ihned<br/>
<br/>Mzda: 120 Kč/hod<br/>
<br/>DPČ, dlouhodobá spolupráce, pracovní doba alespoň na 20 hodin/týden.<br/>
<br/>Lokalita: Praha 4 (hned u metra)

Požadujeme

<ul>
<li> ideálně student/ka VŠ ekonomického, nebo IT zaměření</li>
<li> plynulá znalost AJ (každodenní komunikace s cizinci - ústní, telefonická, písemná)</li>
<li> Dobrá znalost MS Excel (pokročilé fce, SVyhledat, if, schopnost práce s kontingenčními tabulkami apod.)</li>
<li> analytické myšlení</li>
<li> pečlivost, orientace na detail, schopnost pracovat zodpovědně s čísly</li>
<li> aktivní osobnost ochotná učit se </li>
<li> schopnost komunikace s vysoce postavenými zaměstnanci společnosti</li>
<li> flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> výborná startovací pozice pro budoucí kariéru</li>
<li> využití angličtiny na denní bázi</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> účast na globálních projektech</li>
<li> přátelská atmosféra</li>
<li> mezinárodní prostředí</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.