Volné pracovní místo  JUNIOR PROJECT COORDINATOR s angličtinou, 25 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-12-204419. Zvládáte práci s MS Office na dobré úrovni? Prostředí IT společnosti Vás neděsí a hledáte možnost získat perspektivní praxi pro Vaši budoucí kariéru? V tom případě bychom Vám rádi nabídli pozici JUNIOR PROJECT COORDINATOR. Těšíme se na Vaše CV.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> administrativní podpora aktuálně probíhajících projektů v oblasti IT</li>
<li> administrativní podpora Project Managera</li>
<li> organizace meetingů</li>
<li> zápisy z meetingů</li>
<li> tvorba prezentací</li>
<li> komunikace se členy týmu, koordinace aktivit</li>
<li> reportování na týdenní bázi</li>
</ul>
<br/>Pracovní doba: plný úvazek, 40 hod/týden<br/>
<br/>Pracovní smlouva do konce roku 2016 (s možností prodloužení)<br/>
<br/>Nástup: ihned<br/>
<br/>Lokalita: Praha 4<br/>
<br/>Mzda: 25 000 Kč/měs (po určité době perspektiva navýšení)

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání </li>
<li> odpovídající administrativní praxe (ideálně z obdobné pozice)</li>
<li> pokročilá znalost anglického jazyka (každodenní komunikace s cizinci) </li>
<li> pokročilá znalost MS Excel (pokročilé funkce, podmíněné formátování, kontingenční tabulky)</li>
<li> přesnost, orientace na detail </li>
<li> komunikační a organizační dovednosti</li>
<li> spolehlivost</li>
<li> týmový hráč</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> možnost nastartovat karitéru</li>
<li> denní využití cizích jazyků</li>
<li> moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.