Volné pracovní místo  Junior Projektant

Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, českou společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Junior Projektant.

Náplň práce:
  • vytváření technických řešení, zpracování dokumentace
  • projektování převážně v oblasti průmyslové automatizace (el. zařízení)
  • spolupráce s vedoucím zakázky, koordinace s ostatními profesemi
  • specifikace a výběr materiálu
  • spolupráce na tvorbě nabídek

Požadujeme

  • VŠ (absolvent) technického směru
  • předchozí úspěšná praxe v oboru projektování řídicích systémů pro průmyslovou automatizaci a s vlastním aktivním projektováním výhodou
  • znalost práce v e-PLAN a AutoCAD a případně v jiných CAD/CAE/CAM systémech
  • vyhláška č. 50/78 Sb., par. 6. (par. 10 výhodou)
  • znalost norem o strojní bezpečnosti výhodou
  • znalost řízení pohonů výhodou
  • časová flexibilita, schopnost řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, disciplinovanost
  • aktivní práce v týmu za účelem tvorby složitých systémů
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme

  • práci v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy, kteří s Vámi budou sdílet své znalosti a zkušenosti, na projektech s nejmodernějšími technologiemi
  • osobitý, rodinný přístup, protože na spokojenosti našich kolegů nám záleží
  • profesní růst, jak finanční, tak znalostní
  • četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13. mzda, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání, jazykové vzdělávání atd.)

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Mladá Boleslav