Volné pracovní místo  Junior Sales Manager - Enterasys

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významný distributor IT technologií, působící na českém trhu, hledá do svého týmu vhodné, mimořádně schopné kandidáty na pozici „Junior Sales Manager“ pro produkty Enterasys.

Náplň práce:
  • komunikace s obchodními partnery i dodavateli
  • informační podpora prodeje
  • spolupráce na přípravě a realizaci nabídek a projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • orientaci na IT trhu
  • znalost problematiky bezpečnostních IT technologií a síťových prvků
  • znalost distribučního modelu prodeje výhodou
  • ochotu učit se a pracovat na sobě
  • ambice v obchodní oblasti
  • samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • uplatnění v zajímavém a perspektivním oboru
  • přátelský kolektiv, kreativní prostředí
  • týmovou spolupráci
  • vyžití při nejrůznějších sportovních a kulturních aktivitách
  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • další benefity v závislosti na dosažených výsledcích
  • mobilní telefon, notebook

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 4
Mzda: 20 - 30 000,- Kč + čtvrtletní odměny dle výsledků, až do výše čtvrtletní hrubé mzdy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".