Volné pracovní místo  Junior seřizovač - s výhledem na technologa, mistra

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Akciová společnost Crystal BOHEMIA, a.s. vznikla v roce 2008 s cílem zachovat a dále rozvíjet dlouholetou tradici výroby olovnatého křišťálu v Poděbradech. V červenci 2020 jsme se rozrostli o závod ve Světlé nad Sázavou (dříve CRYSTALITE BOHEMIA a.s.).

Akciová společnost Crystal BOHEMIA, a.s. vznikla v roce 2008 s cílem zachovat a dále rozvíjet dlouholetou tradici výroby olovnatého křišťálu v Poděbradech. Mezi naše zaměstnance uvítáme nového kolegu/ kolegyni na pozici:

Junior seřizovač - s výhledem na technologa, mistra

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, spolehlivý, manuálně zručný s technickým myšlením? Pak hledáme přesně Vás!

Náplň práce:
  • zaučování v práci seřizovače, technologa
  • kontrola technického stavu linek
  • údržba lisů
  • obsluha zařízení a manipulace s nimi
  • provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly výrobků
  • možnost pouze ranní směny (6 - 14 hodin)

Požadujeme

  • VL, maturita (výhodou vyučen zámečník nebo opravář zemědělských strojů)
  • flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • zaměstnání na HPP
  • zaškolení
  • motivační růst v kariéře
  • školení
  • možnost rychlého růstu na pozici Strojníka sklářského zařízení (strojník, seřizovač)
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování, příspěvek na důchodové pojištění, masáže apod.)
  • místo výkonu práce Poděbrady
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete obratem Váš životopis nebo se dostavte osobně k nám do společnosti každý pracovní den v době od 9,00 - 11,00 hodin na osobní pohovor.