Volné pracovní místo  JUNIOR SERVICE LEVEL ANALYST, 20-40h/týdně, 120Kč/h

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-12-247693. Jste časově flexibilní student VŠ, který hledá příležitost, kde nastartovat svoji kariéru? Baví Vás MS Excel a práce s čísly a reporty Vám není cizí? Pokud k tomu navíc máte i dobrou angličtinu, pak jste ten, koho právě hledáme! Momentálně obsazujeme pozici JUNIOR SERVICE LEVEL ANALYST.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> podpora Service Management teamu (SDM) s administrativními a primárně service management aktivitami </li>
<li> pravidelná aktualizace Service Level Agreementu</li>
<li> revize/úprava reportů</li>
<li> podpora k přípravě Service Performace Review meetingu se zakazníky</li>
<li> zápisy z meetingů</li>
<li> další administrativní podpora</li>
<li> správa a aktualizace dat</li>
</ul>
<br/>Start: ihned<br/>
<br/>Spolupráce na 20-40 hod/týden - preferujeme kandidáty/ky se zájmem o dlouhodobější spolupráci.<br/>
<br/>Mzda: 120 Kč/hod<br/>
<br/>Lokalita: Praha 4 (v blízkosti metra Chodov)

Požadujeme

<ul>
<li> alespoň SŠ vzdělání</li>
<li> dobrá znalost AJ (aspoň B2 úroveň, ve společnosti pracuje velké množství cizinců)</li>
<li> velmi dobrá znalost MS Excel je naprostou nutností (kontingenční tabulky, fce SVyhledat, if apod.)</li>
<li> aktivní osobnost ochotná učit se </li>
<li> flexibilita</li>
<li> pečlivost, orientace na detail, schopnost pracovat zodpovědně s čísly</li>
<li> komunikativnost</li>
<li> dobré administrativní schopnosti</li>
<li> schopnost pracovat v týmu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> výborná startovací pozice pro budoucí kariéru</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> 5 týdnů dovolené za rok</li>
<li> sick days</li>
<li> účast na globálních projektech</li>
<li> přátelská atmosféra</li>
<li> mezinárodní prostředí</li>
</ul>