Volné pracovní místo  Junior účetní s AJ, part time - stačí praxe při studiu

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-19-250885. Máte zkušenosti v účetnictví? Umíte vypočítat DPH a baví Vás finance a MS Excel?<br/>
<br/>Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior účetní<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> procesování příchozích faktur, hotovostí a bankovních příkazů</li>
<li> zpracování měsíčních a kvartálních reportů v MS Excel</li>
<li> DPH</li>
<li> podpora finančního týmu</li>
</ul>
<br/>Pracovní doba: 20 hodin/týdně<br/>Dlouhodobá spolupráce (alespoň 2 roky)<br/>Částečný úvazek na 2-3 dny v týdnu dle dohody

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání (finance ideálně)</li>
<li> dobrá znalost anglického jazyka</li>
<li> pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel - kontingenční tabulky, V-look up funkce)</li>
<li> zkušenost na obdobné účetní pozici nutností (alespoň 1 rok, stačí praxe při studiu)</li>
<li> flexibilita, zodpovědnost, týmovost</li>
</ul>VHODNÉ PRO MAMINKY NA MATEŘSKÉ (se zkušeností z oboru)

Nabízíme

<ul>
<li>získání zkušenosti v dynamické mezinárodní společnosti</li>
<li>denní využití anglického jazyka</li>
<li>mladý kolektiv</li>
<li>školení</li>
</ul>