Volné pracovní místo  Junior účetní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost provozující síť elektro-hypermarketů se sídlem na Praze 5, hledáme kandidáty na pozici junior účetní.

Popis pozice:
  • zpracování dobropisů z titulu vráceného zboží
  • účtování dobropisů
  • operativní evidence dobropisů v excelu
  • práce se skladovým systémem
  • komunikace s dodavateli)
  • další zpracování účetních dokladů dle potřeby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • dobrá znalost excelu (kontingenční tabulky, funkce)
  • základní znalost účetnictví a DPH
  • pečlivost
  • komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • propracovaný systém zaměstnaneckých výhod (stravenky, zaměstnanecké slevy)
  • mladý kolektiv
  • možnost seberealizace a profesního růstu

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 5
Plat: odpovídají platové ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět" a vyplňte své údaje.