Volné pracovní místo  Junior vývojář

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Obhlížíte se po atraktivní startovní pozici vývojáře SW? Baví Vás programování, máte dobrou znalost alespoň jednoho objektově orientovaného jazyka (Java, C#, C++), domluvíte se anglicky a máte chuť na sobě pracovat? V tom případě je tu vhodná příležitost pro Vás – pozice Junior SW vývojář.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vývoj, analýza a podílení se na implementaci nových aplikací a funkcí</li>
<li> řešení problémů spojených s vývojem SW (dle specifikací zákazníka)</li>
<li> údržba stávajících aplikací a systémů</li>
<li> možnost učit se v praxi od zkušených kolegů</li>
<li> spolupráce s testery, analytiky, konzultanty</li>
<li> možnost účasti i na mezinárodních projektech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo VŠ vzdělání v IT</li>
<li> výborná teoretická a alespoň půlroční praktická zkušenost v OOP (Java, C#, C++)</li>
<li> znalost databází a jazyka SQL</li>
<li> alespoň středně pokročilá znalost angličtiny</li>
<li> motivovanost, flexibilita, elán</li>
<li> dobré logické a analytické myšlení</li>
<li> týmový duch </li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> znalost skriptovacích jazyků (Perl, Python, Bash)</li>
<li> povědomí o sítích</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> zázemí úspěšné firmy</li>
<li> atraktivní finanční ohodnocení</li>
<li> možnosti vzdělávání a rozvoje</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".