Volné pracovní místo  JUNIOR/SENIOR OBCHODNÍK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Naše jedinečnost spočívá ve vysoké profesionalitě našich zaměstnanců, v komplexnosti poskytovaných služeb a v důrazu na individuální přístup ke klientům.
Z důvodu výrazného růstu obchodních příležitostí v posledním roce rozšiřujeme náš obchodní tým o ambiciózní obchodníky na pozici -

JUNIOR/SENIOR OBCHODNÍK

Chcete nám i Vy pomáhat v naplnění našich cílů? Nabízíme Vám dynamické a motivující prostředí, možnost rozvíjet se a profesně vyrůst. Zkušenosti z finančního sektoru jsou výhodou, ale přivítáme i vynikající obchodníky, kteří jsou zaměřeni na výsledek.

Náplň práce :

Na této pozici budete zodpovědný/-á za komunikaci s klienty společnosti, vyřizování veškeré související agendy a za akvizici nových privátních i korporátních klientů.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Obchodníky orientované na výkon
  • Zájem o kapitálové trhy
  • Perfektní komunikační a prezentační schopnosti
  • Schopnost dosahovat stanovených cílů
  • Zkušenosti z kapitálových trhů výhodou
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • Exkluzivní pracovní prostředí v centru Prahy
  • Zázemí stabilní a velké společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení s příjmem po zapracování 50.000 - 70.000 Kč (fix + provize)
  • Smluvně definované provize
  • Jednoznačný kariérní postup
  • Systematické vzdělávání v oboru
  • Profesionální přípravu na makléřské zkoušky
  • Prestižní práci na HPP nebo VZ

Místo pracoviště : Václavské nám. 772/2, 110 00, Praha 1
Podrobné informace o naší společnosti na použijte odpovědní formulář
V případě Vašeho zájmu nám pošlete svůj strukturovaný životopis na mail použijte odpovědní formulář

Jiná sdělení

BH Securities a.s.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31. 12. 2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.