Volné pracovní místo  Kabelář

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, hledá vhodné kandidáty na pozici: Kabelář.

Náplň práce:
  • Řízení a obsluha strojů, strojního zařízení a výrobních linek
  • Tažení drátu Al, Cu, lanování, výroba lan
  • Izolování vodičů, splétání výplně kabelů
  • Obalování kabelových duší
  • Pancéřování kabelových duší, oplášťování kabelů
  • Obsluha kabelářských linek, nastavení a seřízení strojů linek (extruderů, odtahů, navijáků, odvijáků, přadáků), pomocné práce

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • průkaz jeřábník, vazač - výhodou
  • průkaz obsluhy motorových vozíků - výhodou
  • dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • Nepřetržitý provoz (12tky 6-18 hod, 18-6 hod)
  • firemní benefity

Termín nástupu:
  • ihned/dohodou

Místo pracoviště:
  • Praha 10

Vhodné pro

Absolventy.