Volné pracovní místo  Kalkulant pro pozemní stavby - nestereotypní práce!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Jsme stavební společnost, která se díky svému týmu odborníků, individuálnímu přístupu, tvrdé a kvalitně odvedené práci umístila mezi TOP 3 stavební společnosti v České republice. Pokud v pracovním životě vyznáváte stejné hodnoty, přidejte se k nám a pomozte nám získat první místo!

Jaká pracovní náplň Vás čeká:
  • Vyhotovení kalkulace, rozpočtu stavby pro konkrétní nabídku jak do veřejných soutěží, tak i pro soukromé investory
  • Kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace
  • Vyhotovení výkazu výměr a správné zatřídění položek kalkulace pro konkrétní nabídku
  • Poptávání subdodavatelských společností, analýza a vyhodnocování cenových nabídek

Jak si představujeme ideálního kandidáta / tku:
  • SŠ, VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
  • Zkušenosti s kalkulacemi v oboru pozemního stavitelství
  • Vhodné i pro zkušené přípraváře
  • Orientace ve výkresech a cenách stavebních prací
  • Velmi dobrá uživatelská práce na PC
  • ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:
  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení dle praxe
  • Podpora jazykových kurzů a dalšího vzdělávání pro rozvoj osobnosti a znalostí
  • 5 týdnu dovolené
  • Příspěvek na stravování - stravenkový paušál
  • Služební notebook, služební telefon
  • Výhodné tarify pro rodinné příslušníky
  • Možnost zvýhodněné MULTISPORT karty