Volné pracovní místo  Kalkulant/ka

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost nabízející komplexní polygrafické služby se
sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Kalkulant/ka

Náplň práce:
  • zhotovování předkalkulací a kalkulací na tiskoviny podle požadavků obchodního
oddělení
  • zavádění reprezentantů papíru ve výpočetním systému a jejich průběžná
aktualizace
  • zakládání objednávek, technologických listů, kooperačních faktur a dodacích listů
  • vypracování rozpisů faktur podle technologie a převzatých dodacích
listů
  • fakturace veškerých realizovaných zakázek, odpovědnost za kompletnost a
správnost všech podkladů potřebných pro vystavení faktur, včetně
fakturovaných cen a DPH
  • vystavování zálohových, výrobních i nevýrobních faktur a dobropisů (s písemným
souhlasem nadřízeného)
  • plnění ostatních pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • min. 5 let praxi v oboru
  • samostatnost
  • znalost PC
  • pečlivost
  • zodpovědnost
  • spolehlivost

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • samostatnou práci
  • firemní benefity

Jiná sdělení

Nástup: ihned
Lokalita: Praha
Plat: cca 20 000,- dle zkušeností

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

===VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář