Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  KAM - mezinárodní společnost, jednička na trhu, technické řešení

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – mezinárodní obchodně-výrobní společnost s dlouholetou působností na českém trhu – technické zaměření, z důvodu rozšíření týmu zajímavé uchazeče na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER – ŠPIČKOVÉ TECHNICKÉ PRODUKTY, MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce:
  • Kompletní péče a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky v regionu České republiky
  • Spolupráce s technickým oddělením v ČR i zahraničí
  • Management obchodních podmínek
  • 50% práce v kanceláři / 50% práce na cestách

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (ideálně technicky zaměřené)
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka PODMÍNKOU (komunikace s mateřskou společností, zákazníky, produktové školení na centrále v zahraničí)
  • Zkušenosti na obchodné pozici
  • Technickou zdatnost, obchodní myšlení
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Velmi dobré platové ohodnocení, provize, roční bonus
  • Telefon, notebook, osobní automobil i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, produktové školení atd.
  • Nástup dle dohody

Další zajímavé pracovní nabídky na: použijte odpovědní formulář

Jiná sdělení

Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás