Volné pracovní místo  Kamelot Deníku 5+2 na jeden den v týdnu - pátek Plzeň

Lokalita Plzeň a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny a adresné zásilky.

Jste ranní ptáče? Chcete si vydělávat peníze a při tom trávit čas venku? Chcete skloubit
brigádu s Vaším zaměstnáním?
Pokud jste si na každou otázku odpověděli ano, pojďte k nám do týmu! Rádi u nás
uvítáme toho nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího kamelota deníku 5 plus 2.
Do odpovědi vždy uvádějte vaše jméno, adresu Vašeho bydliště a telefonní číslo.

Co vás čeká a nemine?
  • rozdávání novin je nenáročná práce, která probíhá v ranních hodinách
  • deníky bude rozdávat na předem určeném místě, kam Vám kurýr materiál předem dopraví (zastávka MHD pod pomníkem na Americké třídě)
  • pracovat budete vždy v pátek přibližně 3 hodiny denně, v časovém rozmezí
cca od 6:30 – 9:30 hodin, skončíte a budete mít celý den před sebou

Požadujeme

Bez čeho se neobejdete?
  • hledáme hlavně někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu nevadí pravidelný pobyt venku
  • důslednost, dochvilnost a příjemné vystupování jsou pro výkon práce důležitou součástí

Nabízíme

Čím Vás odměníme?
  • pravidelný a stabilní přivýdělek
  • budete se pohybovat na čerstvém vzduchu a s čistou hlavou
  • nástup možný ihned

Těšíme se na Vás
Náborové oddělení
První novinová společnost a.s.

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, uprchlíky z Ukrajiny