Volné pracovní místo  kandidáta / kandidátku na pozici marketingového pracovníka

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání

O firmě

KB Recruitment Services je personálně poradenskou společností poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým tvoří zkušení konzultanti s mnohaletou praxí v oboru poskytující služby v oblasti náboru pracovníků na vyšší, střední a nižší administrativní pozice, řízení lidských zdrojů, marketingu, psychodiagnostických vyšetření, poradenství IT, outplacement.

Renomovaná soukromá vysoká škola vyučující v anglickém jazyce hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici marketingového pracovníka.

Náplň práce: propagace vzdělávací instituce, reklamní kampaně, komunikace s renomovanými deníky a periodiky, s médii; inzerce, hospodaření v rámci budgetu, zajišťování reklamních letáků, brožur; účasti na veletrzích včetně zajišťování propagačních stánků; tisková prohlášení, vnější komunikace; práce se seznamy poskytujícími vzdělání, webem.

Požadujeme

Požadavky: VŠ, minimálně bakalářský stupeň, nejlépe se zaměřením na marketing, vhodné i pro absolventy. Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem. PC - Word, Excel, web. Organizační a jednací schopnosti, smysl pro podporu obchodních záležitostí, pracovní entuziazmus.

Nabízíme

Nástup: dle dohody
Platové ohodnocení: 25 000 - 28 000 dle praxe a zkušeností, benefity.
Nástup: ihned.

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu použijte volbu "odpovědět".