Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Kapitán/ka zákaznické péče

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Startup Cleany.cz hledá kapitána/kapitánku zákaznické péče! :-)

Jsme mladý a úspěšný startup Cleany.cz - online čistírna a prádelna, která mění zaběhlé pořádky a to jakým způsobem lidé čistí své oblečení! Vyvíjíme si vlastní webovou aplikaci přes kterou si zákazníci mohou objednat naší službu od Prahy až po Bratislavu. Navíc jsme nově otevřeli i několik kamenných poboček v obchodních centrech jako například OC Nový Smíchov, OC Arkády nebo OC Letňany. Věříme, že budoucnost je ve zdravém a ekologickém čištěním na pár kliků!

Máme ambice se stát čistírenským evropským lídrem. Do našeho týmu hledáme parťáky, kteří se nebojí převzít zodpovědnost a chtějí neustále inovovat naši službu. Přidej se k nám a změň, jak lidé čistí své oblečení!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Komunikace se zákazníky společnosti (přímá, pasivní linka i email)
  • Proaktivní vyřizování požadavků zákazníků – je třeba poradit, pomoct vyřešit problém či zodpovědět dotazy volajícího zákazníka
  • Zadávání a aktualizace dat v interním systému
  • Komunikace s ostatními odděleními a externími partnery (dopravci, čistírny, atd.)
  • Zabezpečení zpětné vazby od zákazníků pro účely zlepšování kvality služby

KOHO HLEDÁME?

  • Baví tě pomáhat lidem a poskytnout jim špičkový servis
  • Jsi samostatný/á, umíš převzít odpovědnost a nebaví tě monotónní práce
  • Na zákaznicích ti opravdu záleží a chceš pomáhat budovat skvělou službu
  • Bez problémů komunikuješ se zákazníky, obchodními partnery a kolegy
  • Máš spoustu nových nápadů a dokážeš je zrealizovat
  • Máš proaktivní jednání a jen tak se něčeho nezalekneš
  • Pomůžeš nám s růstem, zlepšováním služby a rozvojem značky
  • Umíš si stanovit priority a dotahuješ věci do konce
  • Jsi organizovaný/á, umíš přijmout zpětnou vazbu
  • Je s tebou sranda :-)

CO NABÍZÍME?

  • Práce na HPP a už první smlouvu podepisujeme na dobu neurčitou
  • Dlouhodobá práce v ekonomicky stabilní společnosti
  • Nástup možný ihned.
  • Možnost seberealizace, měnit a vymýšlet nové věci
  • Být součástí dynamického a ambiciózního týmu
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Veškeré zázemí a podporu týmu ze všech oblastí (IT, marketing, finanční projektování atd.)
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • Telefon s neomezeným tarifem
  • Být součástí týmu v ČR s možností otevírat i trhy v zahraničí
  • Zázemí moderního coworkingu Scottweber se super kolektivem
  • Být členem startupové komunity
  • Možnost účastnit se zajímavých přednášek a workshopů
  • Mentoring
Pizza days! :-)

Chceš se dozvědět o nás víc? Přečti si o nás na:
použijte odpovědní formulář

Nebo si pusť naše video :-) :

Neváhejte nám zaslat vaše CV! Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní schůzku, během které se seznámí s detaily projektu a budou mít možnost získat veškeré informace.

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás