Volné pracovní místo  Kariéra ve finančním sektoru, klientská podpora - HPP

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 29 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme servisní agentura - Mirnock, která se stará o komplexní zázemí a služby pro obchodní firmy.
Mezi naše specializace patří marketing, personalistika, PR, office management, správa počítačových sítí, daňové poradenství a mnoho dalších.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
zajišťování technické a administrativní podpory klientům společnosti
komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti (e-mail, telefon)
kontrola, support, reporting a zpětnou vazbu manažerovi

Požadujeme

Jak si Vás představujeme?

reprezentativní vystupování
máte aktivní zkušenost s komunikací se zákazníky
nebojíte se pracovat samostatně i v týmu
dokážete aktivně řešit požadavky klientů
nedělá vám problém pracovat na více projektech současně
dokončené SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)

Nabízíme

Nabízíme:
průměrný plat je od 30– 55.000 Kč!
práci v moderních kancelářích
přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí
spolupráci s odborníky ve svém oboru
příležitost pro svůj kariérní růst a rozvoj v prestižním oboru
teambuildingové akce a zahraniční stáže

Vhodné pro

Absolventy.