Volné pracovní místo  Key Account Manager - audiovizuální technika

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, distributora kancelářské techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Key Account Manager - audiovizuální technika

Náplň práce:

  • prodej audiovizuálních řešení klientům v regionu Praha
  • vyhledávání potenciálních zákazníků, sjednávání schůzek, tvorba nabídek a uzavírání smluvních vztahů
  • spolupráce s projektovými manažery
  • sledování obchodních případů a kontrola jejich průběhu
  • správa obchodních aktivit v informačním systému společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe v obchodní činnosti technického zaměření (konečný zákazník NE malo a velkoobchod !) min 5 let !
  • znalost práce s PC
znalost AJ v¨ýhodou !
  • výborné komunikační dovednosti
  • schopnost identifikace problému
  • schopnost vyjednávání
  • profesionální, důvěryhodná, osobnostně i profesně zralá osobnost

Nabízíme

  • zázemí úspěšné společnosti
  • osobní ohodnocení
  • automobil i k soukromým účelům
  • mobilní telefon
  • notebook
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • vzdělávání - kurzy AJ
  • teambuilding

Nástup: ihned nebo dohodou
Plat: 30-35 000,- dle zkušeností + 10 % ze zisku
Lokalita: Praha

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".