Volné pracovní místo  KEY ACCOUNT MANAGER (B2B) #4281246

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, přední nadnárodní společnost v oblasti pojištění pohledávek kandidáty/kandidátky na pozici

KEY ACCOUNT MANAGER (B2B)

Pozice je výbornou příležitostí pro uchazeče orientované na vztah se zákazníkem, kteří rádi komunikují, profesně se rozvíjí a chtějí se pracovat v nadnárodní společnosti! Výborná dostupnost z celé Prahy i Středočeského kraje!

Popis pozice / Náplň práce:

· Péče o obchodní vztahy s klienty ze svěřeného portfolia
· Akviziční činnost ve svěřeném regionu
· Řešení nestandardních požadavků klientů s centrálou v zahraničí – využití Aj
· Spolupráce s obchodním oddělením společnosti
· Příležitostné cestování v rámci celé ČR

Požadujeme

Náš klient požaduje:

· SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomické zaměření
· Praxe v obchodní činnosti
· Profesionální vystupování, pečlivost a samostatnost
· AJ na pokročilé úrovni – pro komunikaci s centrálou v zahraničí
· Aktivní řidič – sk. B
· Výborná znalost MS Office

Nabízíme

Náš klient nabízí:

· Velice dobré finanční ohodnocení
· Mobilní telefon, notebook
· Mnoho dalších firemních benefitů
· Možnost profesionálního rozvoje
· Mladý pracovní tým
· Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
· Nástup ihned
· Místo výkonu práce: Praha

Jiná sdělení

Pro případné otázky kontaktujte paní Magdalénu Tlučhořovou.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.