Volné pracovní místo  KEY ACCOUNT MANAGER - FMCG

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní, obchodně-výrobní společnost v oblasti FMCG "non food" kandidáty na pozici

KEY ACCOUNT MANAGER - FMCG "non food"

Popis pozice / Náplň práce:
· Budování a udržování vztahů s klíčovými zákazníky (mezinárodní řetězce)
· Vyjednávání a implementace obchodních podmínek
· Plánování a realizace prodeje, kontrola a hodnocení aktivit u daného zákazníka
· Odpovědnost za svěřený rozpočet
· Spolupráce s obchodními zástupci společnosti v jednotlivých regionech
· Komunikace s odděleními v rámci společnosti
· Reporting

Požadujeme

· VŠ/SŠ vzdělání
· Zkušenosti na obchodní pozici pro klíčové zákazníky v oblasti FMCG minimálně 3 roky PODMÍNKOU
· Prokazatelné dobré obchodní výsledky (zasílejte prosím spolu s životopisem)
· Výborná znalost práce na PC (zejména Excel, SAP výhodou)
· Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
· Obchodního ducha, pracovní nasazení a dynamickou osobnost
· Komunikativní znalost AJ (komunikace s centrálou v zahraničí)

Nabízíme

· Velmi dobré finanční ohodnocení
· Služební automobil, notebook a telefon i pro soukromé účely
· Samostatnou a zodpovědnou práci ve velmi příjemném kolektivu
· Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
· Místo výkonu práce: celá ČR - převážně Praha a Střední Čechy
· Zaměstnání formou: kancelář a možnost Home Office

Jiná sdělení

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".