Volné pracovní místo  Key Account Manager - globální úroveň

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Exkluzivní možnost pracovat pro nadnárodní, úspěšnou, výrobní společnost, sídlící na Vysočině. <br/>
<br/>Hledáme AMBICIÓZNÍ, PROFESIONÁLNÍ TOP MANAŽERY, kteří mohou nabídnout zkušenost z mezinárodního obchodu.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> Zodpovědnost za rozvoj obchodních vztahů s klíčovými zákazníky (světovými zákazníky)</li>
<li> Péče, školení klíčových zákazníků (produkty, servis)</li>
<li> Účast na tvorbě a realizaci obchodní strategie </li>
<li> Plnění plánů prodeje </li>
<li> Komunikace v rámci nadnárodní skupiny společnosti </li>
<li> Monitoring trhu </li>
<li> Reporting generálnímu řediteli společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

Úspěšný kandidát by měl mít:<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání - nejlépe technického směru</li>
<li> Praxe z obchodní pozice KAMa NUTNÁ!!!</li>
<li> Vysoká profesionalita</li>
<li> Flexibilita - 50% času v zahraničí </li>
<li> Obchodní drive - motivace dosahovat těch nejlepších prodejních výsledků </li>
<li> Možnost home officu + pravidelné meetingy na Vysočině</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Roční prémie až do výše tří měsíčních mezd</li>
<li> Prostředí mezinárodní úspěšné společnosti</li>
<li> Kariérní růst v rámci společnosti </li>
<li> Možnost využití cizích jazyků - AJ/NJ</li>
<li> Propracovaný vzdělávací systém</li>
<li> Minimální fluktuace!</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Automobil i pro soukromé užití </li>
<li> Mobil, notebook</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".