Volné pracovní místo  Key Account manager IT – Praha, střední Čechy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti specializovaného velkoobchodu s komponenty pro počítačové a telekomunikační sítě, hledáme uchazeče na pozici: Key Account manager IT - Praha, střední Čechy

Pracovní náplň:
  • zpracování obchodních nabídek optimalizovaných na požadavky zákazníků, systematické vedení agendy všech projektů, jejich řízení a úspěšné dokončení
  • samostatné vystupování a vedení prezentací produktů a technologií v klientském prostředí, na konferencích a školeních.
  • Monitorování konkurence a její znalost, návazná argumentace a dovednost obchodních kompromisů
  • dynamický přístup k vyhledávání a navazování spolupráce s novými potenciálními klienty
  • aktivní spolupráce s již přidělenými klíčovými klienty, znalost jejich potřeb v návaznosti na rozvoj obchodní spolupráce
  • člen realizačního týmu příprav prezentace společnosti na veletrzích a samotná reprezentace na veletrzích
  • úzká spolupráce s Produkt Managery a Marketing Managerem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ, který prošel odbornými a prodejními školeními
  • má vynikající tah na bránu, prokazuje obchodní dovednosti, při nichž využívá dobré komunikační a prezentační schopnosti pro jednání s klienty
  • při svých jednáních je přesvědčivý, při dosahování obchodních cílů je houževnatý
  • osvojil si práci s PC na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, Power Point, Lotus Notes a NORIS výhodou)
  • je zkušeným držitelem řidičského průkazu skupiny ”B” a aktivní řidič
  • regionální zaměření této pracovní pozice je pro oblast Prahy a Středočeského kraje, požadované regiony bydliště Kladno, Kralupy nad Vltavou, Brandýs nad Labem, Říčany, Neratovice a další lokality
  • znalost angličtiny výhodou s výhledem na profesní růst
  • zkušenosti z prodeje v oboru sítí a bezdrátových systémů spolu se znalostí konkurence na IT trhu jsou Vám výhodou.

Nabízíme

  • služební vůz, notebook a mobilní telefon
  • výkonný a rozsáhlý informační systém dostupný kdekoliv a kdykoliv
  • příspěvek na reprezentativní oblečení
  • příspěvek na stravné v podobě Gastrostravenek
  • volná pracovní doba dle naplánovaných schůzek
  • 4 týdny dovolené plus 1 týden osobního volna náhrady za služební cesty

Nástup: dle dohody – možno ihned
Lokalita: Praha a střední Čechy
Plat: 25 - 30 000,- Kč + provize

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".