Volné pracovní místo  KEY ACCOUNT MANAGER Jr./ACCOUNT EXECUTIVE, lokalita: Morava

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, významnou zahraniční logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER jr./ACCOUNT EXECUTIVE, lokalita: Morava

Náplň práce:
  • prodej, akviziční činnost, příprava obchodních zásilek
  • péče o stávající klienty společnosti
  • prodej produktů společnosti, zpracování obchodních případů
  • mapování trhu, analýza konkurence
  • reporting

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • AJ - výbornou znalost slovem i písmem - podmínka
  • PC - uživatelskou znalost MS Office
  • min. 2 roky praxe na obchodní pozici v logistické/přepravní společnosti
  • praxi v mezinárodní dopravě
  • samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • adekvátní finanční ohodnocení, až 50,000 CZK (fix + bonusy)
  • zaměstnanecké výhody (služební auto, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené aj.)
  • možnost profesního růstu v budoucnosti
  • práci pro stabilní úspěšnou společnost
  • flexibilní pracovní dobu
  • zázemí na pobočce firmy nebo „home office“

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a profesní životopis v českém a anglickém jazyce na mail: použijte odpovědní formulář

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti MERCURY GROUP s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti MERCURY GROUP s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.