Volné pracovní místo  Key account manager (oblast bankovnictví)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

Nástup: ihned, místo výkonu: Brno

Náplň práce:
  • Správa portfolia firemních klientů v segmentu středních a velkých firem
  • Aktivní akvizice a získávání nových klientů
  • Zodpovědnost za budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
  • Identifikace nových obchodních příležitostí, prodej produktů a služeb
  • Obhajoba úvěrových případů

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický, právní směr výhodou)
  • Předchozí praxe v podnikovém bankovnictví min. 5 let
  • Znalost bankovních produktů
  • Zkušenosti a znalosti v oblasti podnikové ekonomiky, finanční analýzy, účetnictví
  • Plynulá znalost anglického jazyka
  • Proklientský přístup, výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí stabilní bankovní společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, Váš životopis v Čj a Aj na emailovou adresu použijte odpovědní formulář

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.