Volné pracovní místo  KEY ACCOUNT MANAGER PRO EU

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

pro našeho klienta z oblasti podpory prodeje a in-store designu hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Key account manager.

Náplň práce:
  • Aktivní vedení stálých zákazníků a hledání nových zajišťování dlouhodobých a stabilních vztahů se zákazníky
  • Zajišťování plánovaných cílů (zisků) stejně tak spolupráce při vytváření strategických cílů
  • Cestování do zahraničí za účelem domlouvání obchodních kontraktů
  • Realizace a koordinace zakázek s českými a zahraničními klienty
  • Vytvoření ceny a podmínek spolu se zákazníkem popř. také řešení s odpovědným Sales direktorem
  • Roční plánování zisků vztahujících se k projektu stejně tak zajišťování kvality a efektivity všech záležitostí spojených s obchodem
  • Všeobecný průzkum trhu orientovaný na klienty konkurenci produkty a trendy v oboru

Co se od Vás očekává:
  • Úspěšně ukončené ekonomické studium SŠ/VŠ
  • Zkušenosti v komunikaci se zákazníkem a poradenství
  • Osobnost se smyslem pro podnikání s osvědčenou kompetencí vedení obchodu
  • Celková orientace na služby a vysoká míra připravenosti na změnu/ flexibilita
  • Komunikační síla dynamický a ambiciózní; strukturovaný způsob práce orientovaný na výsledek
  • Angličtina na úrovni min. C1 slovem i písmem další jazyky velkou výhodou
  • Vysoká odolnost vůči zátěži

Nabízíme:
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • přátelské pracovní prostředí
  • Práce pro prestižní klientelu a celosvětově známé značky
  • Kreativní různorodé aktivity
  • Komunikace s klienty ze středního a vyššího managementu firem
  • Kvalitní zaškolení v oboru
  • Po zaučení maximální samostatnost
  • Přátelský kolektiv
  • Základní nadstandardní plat + bonusové zhodnocení dosažených výsledků
  • Po zapracování pestrá nabídka lukrativních benefitů snídaně a občerstvení během dne

Termín nástupu: ihned
Místo výkonu práce: Brno
Typ pracovního poměru: HPP