Volné pracovní místo  Key Account Manager pro prodej svítidel

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro zahraničí společnost působící v oblasti spotřební elektroniky a svítidel, hledáme motivovaného uchazeče na pozici Key Account Manager pro prodej svítidel.

Pozice je zaměřená na péči o stávající klíčové zákazníky, zejména mezinárodní obchodní řetězce.

Náplň práce:
  • prodej projektových svítidel a osvětlovacích systémů
  • systematická a odpovědná péče o stávající zákazníky, tzn. jednání s řetězci, vytváření konceptů osvětlení, jejich projektování, plánování prodeje, realizace prodeje
  • péče o vznikající projekty až do jejich úspěšného završení
  • vytváření cenových nabídek
  • podpora zákazníků a konzultační činnost

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického (příp. obchodního) zaměření nebo 1 – 2 roky zkušeností v KAM (i z prodeje rychloobrátkového zboží)
  • základní znalost prostředí AutoCad – orientace v technických výkresech + základy kreslení
  • dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem + německý jazyk výhodou
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • pozitivní vztah k technice – technické a analytické myšlení
  • průbojnost a samostatnost
  • ŘP a ochotu cestovat

Nabízíme

  • zajímavou a perspektivní práci v mladém týmu
  • motivující platové ohodnocení 30.000-35.000,- + provize
  • možnost práce z domova
  • automobil, laptop, mobilní telefon
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod

Jiná sdělení

Nástup: možno ihned
Lokalita: Praha
Plat: 30.000-35.000,- + provize

V případě Vašeho zájmu použijte volbu "odpovědět". Do kolonky předmět napište název pozice.