Volné pracovní místo  KEY ACCOUNT MANAGER-zahraniční obchod

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Jste DYNAMICKÝ, AMBICIÓZNÍ a PROFESIONÁLNÍ? Máte rád nové výzvy? Máte praxi z oblasti mezinárodního obchodu? Potom se Vám otevírá jedinečná příležitost!Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici KEY ACCOUNT MANAGER.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li>péče o klíčové zákazníky </li>
<li>plánování, strategie a vyjednávání, rozvoj obchodních vztahů </li>
<li>péče, školení klíčových zákazníků </li>
<li>účast na tvorbě a realizaci obchodní strategie </li>
<li>plnění plánů prodeje </li>
<li>komunikace v rámci nadnárodní skupiny společnosti </li>
<li>monitoring trhu </li>
<li>reporting generálnímu řediteli společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

Úspěšný kandidát by měl mít:<br/>
<ul>
<li>VŠ vzdělání</li>
<li>AJ - výborná znalost slovem i písmem nutná! Druhý jazyk velkou výhodou!</li>
<li>praxe na obdobné pozici PODMÍNKOU (KAM, SALES MANAGER apod.)</li>
<li>vysoká profesionalita</li>
<li>flexibilita - 50% času v zahraničí </li>
<li>obchodní drive - motivace dosahovat těch nejlepších prodejních výsledků</li>
<li>strategické myšlení</li>
<li>orientace na cíl a vysoká motivace</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>roční prémie </li>
<li>zázemí mezinárodní úspěšné společnosti</li>
<li>kariérní růst v rámci společnosti </li>
<li>možnost využití cizích jazyků - AJ/NJ</li>
<li> Propracovaný vzdělávací systém</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li>automobil i pro soukromé užití</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".