Volné pracovní místo  Key Account Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 19-13-238921. Kdo jste Vy? <br/>
<br/>Jste ambiciózní, pojem "tah na branku" pro Vás není jen líbivá fráze do motivačního dopisu a obchod je Vaše řemeslo. V Key Account Managementu jste skutečný profík a moderní trh znáte lépe, než svoje boty!<br/>
<br/>Pro koho budete pracovat?<br/>
<br/>Naším klientem je přední česká společnost, zabývající dovozem a distribucí premiových značek autochemie a provozních kapalin a zároveň jeden z nejsilnějších hráčů na trhu.<br/>
<br/>Co budete dělat? <br/>
<ul>
<li> Vyjednávat s klíčovými klienty společnosti na Moderním Trhu</li>
<li> Když bude mít klient přání, vy s ním domluvíte co, kdy a za kolik</li>
<li> Svými názory a zkušenostmi přispějete k budování strategie společnosti</li>
<li> Čas od času se poradíte s kolegy ze Sales i z ostatních divizí</li>
<li> Lehký reporting</li>
<li> Další aktivity, spojené s profesionálním Key Account Managementem</li>
</ul>

Požadujeme

Přes co nejede vlak? <br/>
<ul>
<li> Drive, samostatnost a odhodlání být nejlepší</li>
<li> Máte alespoň střední, ideálně vysokou</li>
<li> Jste profesionální Key Account Manager v každém ohledu</li>
<li> Vyznáte se v moderním trhu a umíte jednat s jeho představiteli</li>
<li> Prodal byste i slimákovi sůl</li>
<li> Jste mistrem prezentace a komunikace</li>
<li> Jakmile se rozjedete, už Vás nic nezastaví </li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

Proč budete mír svou práci rádi?<br/>
<ul>
<li> Za dobře odvedenou práci dostanete skvěle zaplaceno</li>
<li> 13. plat</li>
<li> Luxusní služební automobil k soukromým účelům</li>
<li> Homeoffice</li>
<li> Sick-days</li>
<li> Flexibilní pracovní doba, velká míra autonomie a další.</li>
</ul>