Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  KEY ACCOUNT MANAGER

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte praxi v oblasti pronájmů obchodních jednotek? Jste člověk plný nápadů a zároveň schopný je realizovat? Pak by Vás mohla a měla zajímat tato pozice - KEY ACCOUNT MANAGER, která je zajímavá v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Vhodný kandidát na dané pozici bude aktivně rozvíjet obchodní aktivity v areálu, ve kterém se nacházejí prodejní jednotky, bude se účastnit jednání se svěřenými klíčovými nájemci obchodů a restaurací.

Náplň práce

  • Navrhuje změny v oblasti obchodů a restaurací
  • Vyhledávání a realizace nových možností a příležitosti k navýšení výnosů
  • Komunikace s klíčovými zákazníky
  • Příprava smluv a vyjednávání podmínek (ve spolupráci s nadřízeným, s právním a
ekonomickým oddělením)
  • Kontrola plnění smluvních vztahů
  • Dohled nad marketingovými aktivitami

Požadujeme

  • Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Proaktivní a energickou osobnost se zaměřením na cíl
  • Zkušenost s dojednáváním a uzavíráním nájemních smluv
  • Zkušenost s provozem nákupního centra velkou výhodou
  • Schopnost rozvíjet a udržovat portfolio svěřených klíčových zákazníků
  • Velmi dobré analytické schopnosti, pokročilá znalost Excelu podmínkou
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou

Nabízíme

  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Zajímavou práci v mezinárodního prostředí
  • Nadstandardní plat
  • Dlouhodobou spolupráci a možnost kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na pojištění
  • Lokalita pracoviště Praha 6

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás