Volné pracovní místo  Key Account Manager

Firma OSKOP s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Společnost OSKOP s.r.o je marketingová společnost s tradicí na trhu v centru Prahy

Chceš přizpůsobit práci svému volnému času a ne Váš volný čas práci? Hledáš jistotu, nadprůměrné finanční ohodnocení a jedinečné benefity? Chceš novou práci či uvažuješ nad její změnou?

Hledáme do svého stávajícího týmu začínajícího partnera, stratéga a spolupracovníka, který se nebojí nových výzev.

Náplň práce:

  • telefonická a e-mailová komunikace se zájemci o služby (kontakt klienta, následná administrativní podpora klienta)
  • občasná osobní jednání s klienty v sídle firmy
  • týmová spolupráce se zkušenými kolegy
  • práce na aktivním růstu a rozvoji v rámci společnosti
  • administrativní činnost
  • nástup možný od 1.8.2020

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání
  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
  • dochvilnost a aktivní přístup k práci
  • perfektní znalost českého jazyka

Nabízíme

  • nadstandartní finanční odměna (fix + bonusy)
  • naučíme tě veškeré know-how ohledně prodeje, obchodu
  • teambuildingy, firemní večírky (s námi se nudit rozhodně nebudeš)
  • moderní prostředí nové rozrůstající se pobočky
  • služební telefon a služební počítač
  • možnost rychlého kariérního růstu
  • pravidelné školení

Vhodné pro

Absolventy.