Volné pracovní místo Klempíř / pokrývač /tesař do Německo- nástup ihned!

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Zahraničí
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Popis pracovní nabídky

Klempíř – NMECKO

Využijte jedinečnou příležitost! Máte možnost pracovat v sousední zemi získat velmi žádanou zahraniční PRAXI a pořádně si VYDLAT !!!

Náplň práce:

  • práce na průmyslových halách ploché střechy plech práce s vatou

Požadavky

  • praxe jako klempíř či pokrývač minimálně 1–2 roky
  • němčina na komunikativní úrovni – nutnost se kvalitně dorozumět

Nabízíme:

  • 30.000–35.000 čistého/mě­síc
  • zajištění ubytování hrazeno společností
  • zajištěný delegát naší společnosti v Německu
  • práce na zajímavém dlouhodobém projektu
  • práce 50 km od českých hranic v okolí Passau
  • práce pro německou společnost
  • dlouhodobou spolupráci
  • práce na HPP
  • práce od pondělí do pátku(víkendy volné)

V případě zájmu zasílejte své CV na poslat email do předmětu napište název pozice o kterou e ucházíte.

Jiná sdělení

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze volbu „odpovědět“.