Zařazeno v oborech:

Volné pracovní místo Klempíř (mzda 20 000 - 25 000)

aktivní
CentralWork s.r.o.
Místo pracoviště
Praha-východ, Vodochody
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

  • základní klempířské práce
  • ohýbání, vystřihování plechů
  • sestavování a snýtování podsestav

Požadujeme

  • vyučení v oboru nebo příslušná praxe (min. 3 roky)
  • praxe v leteckém průmyslu výhodou
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • možnost odborného růstu v úspěšné společnosti
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • dotované stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnost ubytování v blízkosti zaměstnání

Jiná sdělení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií.

Podobné nabídky práce

Klempíř / drakař
Náplň práce: - základní klempířské práce - ohýbání a vystřihování plechů - sestavení a snýtování jednoduchých podsestav - rukodělná činnost: práce s vrtačkoukladivempiloupilovánízačišťování Požadujeme: *vyučení či získaná praxe j ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Praha - východ Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
Stavební klempíři
Místo pracoviště: - Lhotecká 5, Stará Boleslav Prvotní kontakt: - tel.: <!--poslatEmail-->- e-mail: <!--poslatEmail--> - osobně na adrese místa pracoviště Upřesňující údaje: - přijmeme klempíře na HPP - nástup možná ihned ...
Jaroslav Římal Lhotecká 958/5, Brandýs nad Labem-S... Plný úvazek
aktivní
KLEMPÍŘ - IZOLATÉR
Požadujeme: min. stupeň vzdělání vyučení, prokázání požadovaných znalostí pro výkon práce, praxe je tedy nutná. Vhodné i pro cizince. 1. kontakt nejdříve telefonicky nebo e-mailem!!!!
IZOLACE CZ s.r.o. Plný úvazek