Volné pracovní místo Klempíř Praha východ

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Popis pracovní nabídky

  • zhotovení a oprava klempířských dílů
  • ohýbání a vystřihování plechů
  • sestavení a snýtování jednoduchých podsestav
  • spojování plechových dílců pomocí klempířských spojů nebo pájením

Požadujeme

  • min. SŠ – vyučení v oboru
  • relevantní praxe alespoň 2 roky
  • přesnost, pečlivost, trpělivost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
  • příspěvek na penzijní připojištění a kapitálové životní pojištění
  • možnost ubytování v okolí společnosti
  • lokalita pracoviště Praha východ

Podobné nabídky práce

Klempíř / tesař / pokrývač
Sháníme stavebního klempíře/pokrývače s praxí. Klempíř bude přiřazen do party klempířů/pokrývačů se kterými bude provádět odbornou práci.
JOBSYSTEM s.r.o. Praha Plný úvazek
týden
Klempíř / drakař
Náplň práce: - základní klempířské práce - ohýbání a vystřihování plechů - sestavení a snýtování jednoduchých podsestav - rukodělná činnost: práce s vrtačkoukladivempiloupilovánízačišťování Požadujeme: *vyučení či získaná praxe j ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Praha - východ Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
Instalatér-topenář
ŘP sk. B, B1. Kontakt možný telefonicky od 22.5.2017.
D+V KLADNO s.r.o. J. V. Sládka 996, Kladno Plný úvazek
týden
INSTALATÉR/KA
INSTALATÉR/KA - místo výkonu: Beroun, kontakt přes tel. či email
EUROZNAK s.r.o. Plzeňská 126/28, Beroun Plný úvazek
aktivní
Pomocník svářeče
První kontakt: telefonicky: Hálová Gabriela, tel.: <!--poslatEmail-->e-mailem: <!--poslatEmail--> osobně: po předchozí telefonické domluvě Požadujeme:Základní kurz na sváření dobrý zdravotní stav trestní bezúhonnost spolehlivost ř ...
Výstavba sítí Kolín a.s. 235, Polepy Plný úvazek
aktivní
Stavební klempíři, pokrývači
Pozice: stavební klempíři, pokrývači Požadavky: vyučení není podmínkou, možnost zaučení, nutná praxe Nástup možný ihned. Mzda: 37 000,- až 45 000,- Kč Kontakt: Němec Josef, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Pře ...
Josef Němec 12, Velká Lečice Plný úvazek