Volné pracovní místo  KLIENTSKÝ PORADCE (příjem 20 - 40.000,-)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme univerzální pojišťovnou s více než 185letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu.

Poskytujeme jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství. Přibližně 3900 zaměstnanců a 5600 obchodních zástupců se na více než 4500 obchodních místech stará o maximální spokojenost klientů.

Česká pojišťovna spravuje téměř osm milionů pojistných smluv a její tržní podíl na domácím trhu dosahuje 23,9 procent.

Česká pojišťovna, hledá pro svoji dceřinou společnost ČP Distribuce, vhodné kandidáty na pozici Klientský poradce České pojišťovny.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vytváření a správa vlastního portfolia klientů
  • příprava podkladu a analýz pro jednání s klienty

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • schopnost věcné komunikace a argumentace
  • příjemné vystupování a jednání
  • vhodné i pro získání praxe

Nabízíme

  • možnost podnikání pod tradiční značkou na pojistném trhu
  • jasná a transparentní pravidla pro postup v kariéře (i manažerská pozice)
  • finanční podporu v době adaptace
  • komplexní zaškolení a průběžný vzdělávací program pro osobní a profesní růst
  • osobní přístup a podpora manažera obchodního týmu