Volné pracovní místo  Klientský pracovník - pobočka Bratislava

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce právomoci a zodpovednosti:
  • telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi
  • urýchlene reagovať na otázky zákazníkov
  • zvládnuť a riešiť sťažnosti zákazníkov
  • získavať a vyhodnocovať všetky relevantné informácie pre spracovanie
  • poskytnúť cenové a dodacie údaje
  • zakladať nové užívateské účty a spravovať účty zákazníkov
  • spracovanie objednávok formulárov prihlášok a žiadosti
  • zaznamenávať údaje o dotazov pripomienok a sťažností
  • zaznamenávať údaje o prijatých opatrení
  • komunikovať a spolupracovať s vnútornými útvarmi

Požiadavky na zamestnanca:
  • komunikačné schopnosti - ústne i písomné
  • analýza problémov a riešenie problémov
  • draz na detail a presnosť
  • zber dát a objednávanie
  • zákaznícky servis a orientácia predaja
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponúkaný plat (brutto)
  • 850 brutto/mesiac + ročná odmena vo výške 3% z celkového ročného príjmu (konečná výška závisí od dosiahnutia stanovených cieov).

Kontakt
Kontaktná osoba: Lukáš Vimr
Tel.: použijte odpovědní formulář
E-mail: použijte odpovědní formulář