Volné pracovní místo  KOMODITNÍ NÁKUPČÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici KOMODITNÍHO NÁKUPČÍHO.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> zajišťování nákupu strategických komodit </li>
<li> komunikace s členy týmu a v rámci skupiny</li>
<li> vyhledávání nových dodavatelů</li>
<li> zodpovědnost za cenová jednání a nákladovost nákupních procesů</li>
<li> reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. SŠ vzdělání technického směru výhodou</li>
<li> zkušenost z pozice strategického nákupčího minimálně v délce 2 let</li>
<li> zkušenosti ve vyhledávání nových dodavatelů</li>
<li> zkušenosti v nákupu v oblasti elektro velkou výhodou</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ</li>
<li> výborné vyjednávací schopnosti a tah na branku</li>
<li> vysoká míra sebe motivace</li>
<li> samostatnost a flexibilita</li>
<li> řidičský průkaz typu B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> společnost nabízí flexibilní pracovní dobu</li>
<li> možnost k získání zkušenosti v rámci nadnárodní společnosti </li>
<li> profesionální přístup</li>
<li> motivační platové ohodnocení</li>
<li> možnost osobního i kariérního rozvoje</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".