Volné pracovní místo  Konstruktér / ka

Lokalita Děčín a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro významnou dynamickou ryze českou společnost s výrobní tradicí a velkým podílem exportu hledáme kandidáta na pozici konstruktér/ka.

Náplň práce
  • návrhy konstrukcí a systémů
  • úzká spolupráce napříč celou společností (technolog výroba)
  • spoluúčast při zavádění do výroby
  • zpracování podkladů pro tvorbu manuálů a technických zpráv

Požadujeme
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • znalost programu SolidWorks AutoCad
  • znalost čtení technické dokumentace
  • spolehlivost pracovitost ochota učit se novým věcem

Nabízíme
  • příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k zaměstnancům
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • profesionální rozvoj
  • příspěvěk na penzijní připojištění
  • zaměstnání v jednosměnném provozu
  • nástup IHNED

Kontakt: Libuše Čermáková použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář