Volné pracovní místo  Konstruktér, 25 000,- Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient, zavedená strojírenská společnost se sídlem na českobudějovicku Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Konstruktéra.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> zpracování konstrukční výkresové dokumentace</li>
<li> ideové návrhy </li>
<li> vývoj výrobků apod.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání (strojírenství)</li>
<li> praxe na obdobné pozici podmínkou</li>
<li> NJ komunikativní znalost</li>
<li> spolehlivost, flexibilita, týmová práce</li>
<li> ŘP sk.B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> měsíční prémie</li>
<li> příspěvek na dojíždění</li>
<li> příspěvek na životní/penzijní připojištění</li>
<li> stravenky</li>
<li> 13. plat</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".