Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR AUTOMATIZOVANÝCH VÝROBNÍCH LINEK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáme zapálené konstruktéry s praxí. Zajímá Vás konstrukce strojů, či celých výrobních linek? Fascinuje Vás vývojová konstrukce v oblasti robotizovaných pracovišť? Pokud ano, tak reagujte na tuto nabídku a staňte se členem vývojového a konstrukčního týmu zaběhnuté české společnosti v Olomouckém kraji.

Lokalita:

Olomoucký kraj

Zaměstnavatel:

Česká výrobní a konstrukční společnost zásobující tuzemský i zahraniční trh inovativním řešením automatizovaných výrobních linek.

Pracovní náplň:

zpracovávání návrhů konstrukčního řešení logistických, výrobních a montážních systémů
zpracovávání výkresové dokumentace
práce na svěřených projektech
podílení se na vývoji nových produktů a celků

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání - strojní
min. 3 roky praxe v oboru
znalost 3D konstrukčního softwaru - Pro/Engineer výhodou
velmi dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni - výhodou
samostatnost, kreativitu, technické myšlení a proaktivní přístup

Nabízíme

zázemí stabilní české společnosti
nadprůměrné platové ohodnocení + bonusy
možnost podílet se na vývoji a zajímavých projektech
firemní vzdělávání
systém firemních benefitů

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".