Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR - automotive

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 12-30-232387. Jste konstruktér tělem i duší? Baví Vás vytvářet 3D modely pro top firmy? Mluvíte anglicky/německy? Pokud ANO, tak je to šance pro Vás!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> spolupráce na vývojových projektech</li>
<li> společně s týmem řešit úkoly v oblasti změnového managementu produktů</li>
<li> komunikovat ohledně technického řešení, nákladovosti, konkretizovat technickou specifikaci</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technického směru</li>
<li> praxe v konstrukci</li>
<li> znalost konstrukčních SW</li>
<li> velmi dobrá AJ/NJ</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružnou pracovní dobu,</li>
<li> pět týdnů dovolené,</li>
<li> širokou nabídku benefitů dle vlastního výběru, tzv. cafeteria,</li>
<li> možnost osobního růstu v rámci firmy,</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění,</li>
<li> jazykové kurzy přímo na pracovišti,</li>
<li> práci v mezinárodním prostředí a mnohé další.</li>
</ul>