Volné pracovní místo  Konstruktér automotive západní Čechy (i pro absolventy)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Konstruktér automotive západní Čechy (i pro absolventy)

Náplň práce:
  • Práce v programu CATIA V5
  • Podílení se na vývoji strojů (individuální řešení)
  • Vývoj a konstrukce dílů pro automotive
  • Vytváření konstrukční dokumentace
  • Vedení projektu vývoje a konstrukce

Požadujeme:
  • VŠ / SŠ (strojní nebo technický směr)
  • AJ nebo NJ na dobré úrovni
  • Znalost 3D konstruování (AutoCAD) výhodou
  • Zájem o vývoj a práci na náročnějších projektech
  • ŘP sk. B

Nabízíme:
  • Uplatnění ve stabilní společnosti
  • Dobré finanční podmínky dle zkušeností a praxe uchazeče
  • Firemní školení a profesní rozvoj
  • Závodní stravování a další benefity
  • Nástup ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Západní Čechy

Zaujala Vás nabídka? Máte požadované dovednosti a jazykovou vybavenost? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".