Volné pracovní místo  Konstruktér CAD - plat otevřen!

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Chcete rozvíjet své pracovní zkušenosti ve stabilní zahraniční společnosti? Náš partner Vám takovou možnost nabízí.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> návrh a vývoj na základě technických specifikací</li>
<li> zpracování technické dokumentace pro výrobu</li>
<li> tvorba zkušebních plánů</li>
<li> sledování nákladovosti</li>
<li> podpora při zprovoznění zařízení</li>
</ul>

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:<br/>
<ul>
<li> VŠ strojní vzdělání a odpovídající praxe v oboru</li>
<li> dobrá znalost CAD systémů, ideálně Solidworks</li>
<li> preferovaná zkušenost s automatizační technikou</li>
<li> schopnost komunikovat v angličtině nebo němčině</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí přístup k nejmodernějším technologiím, účast na prestižních projektech a uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností.<br/>
<br/>A navíc:<ul>
<li>příspěvek na stravování</li>
<li>jazykové kurzy</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".