Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR CATIA V5 | AUTOMOTIVE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 11-30-205857. Máte zkušenosti s modelováním v CAD 3D? Jste technický typ, který má rád dynamické prostředí? Máme pro Vás nabídku stabilní mezinárodní společnosti na pozici <br/>
<br/>KONSTRUKTÉR CATIA V5 | AUTOMOTIVE<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> konstrukce přesných svařovacích, měřících a montážních</li>
</ul>přípravků karosářských dílů pro automobilky<ul>
<li> práce s technickou dokumentací výrobků</li>
<li> intenzivní komunikace se zákazníkem</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> znalost CATIA V5 nebo jiného 3D konstrukčního programu</li>
<li> výborná znalost technické dokumentace</li>
<li> zkušenost z konstrukce svařovacích přípravků velkou výhodou</li>
<li> znalost AJ nebo NJ výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> bonusy na základě pracovních a hospodářských výsledků</li>
<li> pracovní poměr na dobu neurčitou s pružnou pracovní dobou</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> odborné vzdělávání pro zvyšování kvalifikace</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> stravenky a Multisport karta</li>
<li> příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění</li>
<li> a mnohé další</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.