Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR CATIA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-30-193955. Máte praxi v oblasti výroby plastů? Hledáte změnu, či nové uplatnění?<br/>Pak je tady šance právě pro Vás, protože hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR CATIA.<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za technickou přípravu výroby nových výrobků s vysokou technickou úrovní a vývoj nových finálních výrobků</li>
<li> konstrukce a vývoj výlisku (vzhled výlisku, síla stěny, vytipování vhodného materiálů)</li>
<li> příprava podkladů pro konstrukci závodu nástroje</li>
<li> vytipování vhodného materiálu, znalosti plastů a jejich vlastností</li>
<li> příprava 2D a 3D dat výlisku, zpracování připomínkovacího řízení </li>
<li> návrhy a plnění plánu vývoje výlisků</li>
<li> tvorba mold flow analýzy</li>
<li> komunikace s externími vývojovými kancelářemi </li>
<li> zajišťování technické a užitné úrovně finálních výrobků </li>
<li> příprava a zabezpečení procesů a analýzy druhů a účinků vad nově zaváděných výrobků</li>
<li> implementování zvláštních požadavků zákazníků z automobilového průmyslu</li>
<li> rozvíjení metod pro neustálé zlepšování v podniku</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠvzdělání technického směru – konstrukce, design, technologie zpracování plastu a jejich vlastností</li>
<li> znalost materiálů používaných v plastikářské výrobě</li>
<li> pokročilá znalost aplikací pro konstrukci lisovacích nástrojů - Catia</li>
<li> moldflow analýza</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> závodní stravování - 55% hradí zaměstnavatel</li>
<li> odměny dle odpracovaných let</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> odborné vzdělávání</li>
</ul>